ערוץ המורים !

המרתק והיחיד במינו בישראל , הוא מרכז הידע הישראלי לרוחניות והקשר שלה למדעי המוח, חקר האנטומיה, הפיסיולוגיה והביוכימיה של מערכת העצבים והמוח. המורים הוא ערוץ של חינוך והשראה. שצולל למחקר ולמידה של תפקוד ותפקיד המוח האנושי ביצירת המציאות שלנו .

בפודקאסטים של ערוץ המורים תמצאו ראיונות עם אנשים שהצליחו באופן יוצא דופן בתחומם. בראש הערוץ עומדת דנה ריינשטיין, אישה בולטת מאוסטרליה עם פרופיל מרתק.

היא נודעת בתשוקתה ללמידה .

תחום נוסף שבו דנה ריינשטיין מתמקדת הוא זכויות האדם , היא עומדת בראש של כמה ארגונים ללא מטרות רווח באוסטרליה כמו : ארגון לאלימות נגד נשים , ארגון נגד סחר בבני אדם וארגון נגד אנטישמיות. דנה ריינשטיין היא , מביאה את התובנות הייחודיות שלה לכל דיון, מעודדת סובלנות אינטלקטואלית ודיאלוג מעמיק. בערוץ המורים תמצאו ראיונות מרתקים וחומרים שונים כמו הרצאות, השאות מדיטציות, ותרגולים רוחניים נוספים שמבוססים על מחקרים מדעים ממומחים בתחום המוח . הערוץ נועד לתלמידים מנוסים ולתלמידים סקרניים כאחד.

הערוץ מזמין את הצופים לצאת למסע לגילוי הכוח שטמון בכולנו ,לגילוי סודות היקום לחיים מלאי שלוות נפש , אושר והצלחה. יכולתה המופלאה של דנה ריינשטיין היא בעיקר ביכולת שלה להביא את המושגים המדעיים המורכבים לשולחן ולפשט אותם ולהסביר אותם בצורה נגישה לכולם.

ריינשטיין מוסיפה ממד עמוק לשיחות, מדגישה את החיבור בין מדע ורוח. המורים הוא לא רק ערוץ ביוטיוב; זוהי פלטפורמה שחוגגת את הרצון לדעת וחוגגת את הפוטנציאל האנושי .

צרו קשר